Halloween zaczyna zdobywać w Polsce coraz większą popularność. Coraz częściej widzimy w tym dniu barwne, śmieszne i straszne postacie. Najchętniej przebierają się dzieciaki, nie bez znaczenia są na pewno zbierane przez nie słodycze. Jednak i starsi zaczynają doceniać to święto. Jest ono w końcu kolejnym powodem do dobrej zabawy! Kiedy jesień rozgościła się już na dobre, deszcz i wiatr to codzienność, a wakacje to tylko mgliste wspomnienia, dobra impreza jest tym, czego potrzebujemy wszyscy.

Jedni czekają na Halloween. Myślą nad przebraniem – kupują je lub sami tworzą. Poświęcają mnóstwo czasu na szukanie tego odpowiedniego. Uczą się sztuki makijażu farbami do ciała. Często tworzą sztuczne blizny, poparzenia, doklejają nosy czy zęby. Są też tacy, którzy nie mają tyle zapału i w ostatniej chwili decydują się na wyjście i dopiero wtedy myślą o swoim stroju. Właśnie dla nich przygotowaliśmy krótki, przed halloweenowy cykl. Podczas najbliższych dni dostaniecie prostą ściągę jak wyglądać dobrze w Halloween, bez zbędnego nakładu czasu, pracy i kasy. Z odrobiną wyobraźni, wykorzystując swoje ubrania i to co macie pod ręką, możecie wyczarować prosty, ale efektowny look.

Pierwszą propozycją była seksowna kicia teraz czas na popularnego klauna…

Jest coś niepokojącego w tych cyrkowych pajacach. Może to ten przyklejony uśmiech kryjący inne emocje? Tak czy inaczej, chcesz budzić strach? Zostań clownem! Do stworzenia tego prostego makijażu na halloween wystarczy super trwała, matowa pomadka w płynie w kolorze czerwonym i czarnym (lub innym ciemnym), oraz pędzelek. Wizerunek dopełnią paznokcie, na których możesz namalować krwawe wzorki.

Jakie ubrania dobrać do halloweenowego makijażu?

Jeśli masz chwilę czasu i farbę do tkanin, oraz biały t-shirt spisany na straty, stwórz zakrwawiony podkoszulek. Podobny efekt, choć nie tak spektakularny uzyskasz zwykłymi flamastrami. Dobierz do tego melonik, skórzaną kurtkę, legginsy i ciężkie buty.

Kto powiedział, że halloweenowy clown nie może być sexy? 

Spodobał Ci się artykuł? Podaj dalej - udostępnij!